• واشر-توربو-شارژ-جک-S5-کوچک

واشر توربو شارژ جک S5 کوچک


 • 1016501GS050
 • لوازم موتوری خودرو
 • لوازم-یدکی-جک-اس-5
 • 140000 توماندر لوازم یدکی موتوری جک ، قطعه واشر توربو شارژ جک S5 کوچک یا واشر اتصال توربو شارژ جک S5 کوچک محصول شرکت کرمان موتور با برند جک موتورز مربوط به خودرو جک S5 و با شناسه فنی 1016501GS050 مشخص می باشد.

توربو شارژ جک یا به عبارت انگلیسی آن Turbocharger قطعه ای است که شامل تجهیزاتی برای به اصطلاح فشار خون خودرو تلقی می شود و می تواند با استفاده از گازهای خارج شده از موتور ، هوای ورودی به موتور را فشرده سازی کند و بهمین ترتیب می تواند توان موتور برای حرکت را افزایش دهد  از مهمترین نقش های اساسی توربو شارژ در موتور خودرو جک مانند مواردی نظیر بالابردن کارایی و عملکرد موتور ، افزایش قدرت و نیروی حرکتی ، کاهش مصرف سوخت و کم کردن آلاینده های محیط زیستی می باشد.

با افزایش نیروی موتور و شتاب موتور توسط توربو شارژ جک ، خودرو دارای عملکرد بهتری خواهد شد به صورت کلی توربو شارژ می تواند به موتور های حجم پایین ، قابلیت حرکت بیشتری را در سرعت خودرو ایجاد کند و از مصرف بالای خودرو جلوگیری کند یکی از قطعات مهم در توربو شارژ که میزان سوخت را بسیار در موتور کنترل کند واشر توربو شارژ جک می باشد و خرابی در این قطعه می تواند در ازدلایل مختلفی موجب گردد که برخی از آنها در زیر آورده شده است :

 1. کاهش در توان و عملکرد موتور جک : کم شده میزان حجم هوای ورودی به توربو شارژ می تواند ناشی از نشتی از واشر توربو شارژ باشد و این می تواند توان حرکتی موتور جک را کاهش دهد و ممکن است خودرو نسبت به شرایط قبل دارای سرعت کمتری از حرکت برخودار شده باشد.
 2. بالا رفت میزان سوخت در خودرو جک : تراکم هوایی که در توربو شارژ ایجاد می شود در صورت معیوب بودن واشر توربو شارژ باعث می شود که هوای بیشتری برای احتراق موتور نیاز داشته باشد و این می تواند افزایش سوخت را در احتراق موتور جک بالا ببرد.
 3. شنیدن صدای غیر عادی از موتور جک : به گوش رسیدن صداهایی نظیر صدای سیصدری، صدای خش خش و یا صدای وزوز از موتور جک می تواند نشانه معیوب بودن واشر توربو شارژ باشد.
 4. خارج شدن دود از اگزوز جک : مشاهده دود سیاه و ضخیم از لوله خروجی اگزوز جک می تواند نشانه خراب شدن واشر گلویی اگزوز باشد و علت آن در سوختن ناقص بنزین در توربو می تواند باشد.
 5. بیرون ریزی روغن از توربو شارژ جک : در صورت خرابی واشر توربو شارژ جک می تواند نشانه نشتی روغن اتفاق بیافتد که این خود باعث کم شدن روغن در موتور و آلوده شدن آن می گردد اگر در اطراف توربو شارژ نشتی روغن مشاهده کردید می توانید بگویید که واشر توربو جک خراب است.

در صورت مشاهده هر یک از این نشانها، توصیه میشود که خودرو را به سرویس تعمیرگاه خودرو جک برای بررسی و تعمیر ببرید. خرابی و عدم عملکرد صحیح واشر توربوشارژ ممکن است باعث آسیب دیدن سایر قطعات مرتبط با سیستم توربوشارژ شود.

واشر فلزی توربو شارژ جک S5 و یا واشر (پد) اتصال توربو شارژ جک S5برای مدل جک اس 5 اتومات و دنده ای قابل استفاده است. در مجموعه توربو شارژ خودرو جک اس5 قطعاتی مهمی قرار گرفته است که در زیر آورده شده است :

 1. پوسته توربو شارژ جک S5
 2. ویسکت توربو شارژ جک S5
 3. سنسور فشار توربو شارژر جک S5
 4. سوپاپ کنترل فشار  توربو شارژر جک S5
 5. لوله كنترل سوپاپ توربو شارژرجک S5
 6. لوله ورودی توربو شارژر جک S5
 7. شلنگ کامل ورودي توربو شارژر جک S5
 8. لوله خروجی توربو شارژر جک S5
 9. شلنگ خروجی توربو شارژ جک S5
 10. لوله ورودی روغن توربو شارژ جک S5
 11. کاتریج توربو شارژ جک S5
 12. مجموعه واشر توربو شارژ جک S5

مشاوره در خرید لوازم موتوری جک و لوازم گیربکس جک

برای مشاوره و خرید لوازم یدکی جک و قطعات مرتبط با تنظیم موتور جک و گیربکس جک می توانید با فروشگاه لوازم یدکی پورمرتضی در ارتباط باشید و همچنین در صورت نیاز به تعمیر موتور جک و تعمیر گیربکس جک با شماره های تماس با ما فروشگاه تماس بگیرید تا همکاران ما شما را به تعمیرگاه مربوطه جک با مکانیک ماهر راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط با راهنمای تعمیرگاه و مکانیکی جک برای تنظیم موتور جک در زیر به آنها اشاره شده است:

 1. تعمیرگاه و مکانیکی خودرو جک
 2. تعمیرگاه و مکانیکی موتور خودرو جک
 3. تعویض تسمه تایم خودرو جک
 4. تنظمیم موتور خودرو جک
 5. تعویض پمپ روغن موتور خودرو جک
 6. تعویض دسته موتور جک
 7. تعمیر و تعویض سرسیلندر موتور جک
 8. تعویض و تعمیر بلوک سیلندر موتور جک
 9. تعویض کاتالیزور خودرو جک

مطالب مرتبط با راهنمای تعمیرگاه و مکانیکی جک برای تعمیر گیربکس جک در زیر به آنها اشاره شده است:

 1. تعمیر گیربکس اتومات جک مدل CVT
 2. تعمیر و تعویض گیربکس اتومات دوکلاچه جک
 3. تعمیر گیربکس جک دنده دستی
 4. تعمیرگاه و تعمیر گیربکس جک
 5. ماهک تعویض دنده گیربکس جک
 6. بلبرینگ گیربکس جک
 7. تعویض دنده برنجی گیربکس جک
 8. تعویض پوسته عقب گیربکس جک
 9. تعویض اویل پمپ گیربکس جک
 10. تعویض شفت ورودی گیربکس جک
 11. تعویض خنک کن گیربکس جک
 12. تعویض فیلتر روغن گیربکس جک
 13. تعویض کاسه نمد گیربکس جک

قطعات مربوط به واشر توربو شارژ جک S5 کوچک

seporde
tejarat
post

1
سبد خرید
مجموع: 1000 تومان
جمع کل: 1000 تومان