• بلبرینگ-شفت-ورودی-گیربکس-جک-S5-دنده-ای
 • لوازم-یدکی-جک-S5_6728

بلبرینگ شفت ورودی گیربکس جک S5 دنده ای


 • 1701105U1510-04
 • لوازم گیربکس خودرو
 • لوازم-یدکی-جک-اس-5
 • 0 توماندر لوازم یدکی گیربکس جک ,قطعه بلبرینگ شفت ورودی گیربکس جک اس 5 محصول واردات با برند  JAC MOTORS مربوط به خودرو جک S5 و با شناسه فنی  1701105U1510-04 مشخص می باشد. بلبرینگ شفت ورودی گیربکس جک S5 برای مدل جک اس 5 دنده ای  قابل استفاده است.

برروی شفت ورودی گیربکس جک دو عدد بلبرینگ گیربکس نصب می شود یک در بالای شفت گیربکس که به آن بلبرینگ شفت ورودی گیربکس جک گفته می شود و دیگری در انتهای شفت ورودی گیربکس جک که به آن بلبرینگ انتهای شفت ورودی گیربکس جک گفته می شود قابل توجه اینکه برای روان سازی شفت ورودی با پوسته گیربکس جک یک عدد بلبرینگ در کفت پوسته گیربکس جک نصب شده است که به آن بلبرینگ پوسته و شفت گیربکس جک گفته می شود.

از قطعات مهم در قسمت شفت وردی گیریکس جک که نقش حیاتی در سیستم گیربکس جک برعهده دارد بلبرینگ شفت ورودی گیربکس می باشد.این بلبرینگ برروی شفت گیربکس نصب می گردد و نقش مهمی در انتقال حرکت و تحمل بار روی شفت را برعهده دارد که مهمترین وظیفه آن کاهش سایش و اصطحلاک در میان شفت گیربکس جک و پوسته گیربکس جک بر عهده دارد و همچنین می توان به روان چرخیدن شفت ورودی گیربکس جک با دیگر شفت گیربکس دانست .

نحوه اجرا بلبرینگ شفت ورودی گیربکس به این صورت است که بر اساس اصول فیزیکی کار می کند به نحوی که دارای شکل ظاهری توپی می باشد و بلبرینگ گیربکس جک دارای حلقه ای است که به آن کنس بلبرینگ گیربکس جک گفته می شود و در قسمت پوسته گیربکس جک نصب شده است که عللی است برای کم کردن خورندگی و از بین رفتن پوسته گیربکس جک می شود.بلبرینگ بر روی حلقه مرکزی خود قرار می گیرد و با چرخش آزاد شفت می تواند ارتباطی موثر و سالم میان شفت ورودی گیربکس جک و بلبرینگ آن گردد.

در زیر به برخی از نکات مهم درباره مزایا مفید بلبرینگ شفت ورودی گیربکس جک اشاره شده است :

کم شدن خوردگی و سایش در گیربکس جک

برای کاهش خرابی ناشی از سایش و خوردگی در میان فلزات شفت و پوسته گیربکس جک بایستی از بلبرینگ گیربکس استفاده شود تا عمر مربوط به پوسته گیربکس جک و شفت ورودی گیربکس بالا برد.

بالابردن ایمنی و حفاظت شفت ورودی گیربکس جک

تقویت کردن شفت ورودی گیربکس جک و بالابردن تحمل نیروهای وارده به آن تنها بر عهده بلبرینگ شفت ورودی گیربکس می باشد  در واقع نیروی وارده به شفت و پوسته گیربکس به صورت مساوی توسط بلبرینگ گیربکس تقسیم می شود.

کم کردن لرزش و صدا در گیربکس جک

برای کاهش لرزش گیربکس جک نیاز به کم کردن نیروهای میان شفت و پوسته در گیربکس جک می باشد با تحمل بار در میان این دوقطعه مهم بایستی از بلبرینگ گیربکس جک استفاده شود.

بهینه سازی در انتقال انرژی از گیربکس جک

برای روان سازی حرکت چرخشی شفت ورودی گیربکس جک نیاز است تا از قطعه بلبرینگ شفت گیربکس استفاده شود تا انرژی کمتری در گیربکس جک برای انتقال انرژی گرفته شود و کارایی سیستم گیربکس جک بالا برود.

 

Gearbox input shaft bearing JAC S5 (1701105U1510-04)

مشاوره در خرید لوازم موتوری جک و لوازم گیربکس جک

برای مشاوره و خرید لوازم یدکی جک و قطعات مرتبط با تنظیم موتور جک و گیربکس جک می توانید با فروشگاه لوازم یدکی پورمرتضی در ارتباط باشید و همچنین در صورت نیاز به تعمیر موتور جک و تعمیر گیربکس جک با شماره های تماس با ما فروشگاه تماس بگیرید تا همکاران ما شما را به تعمیرگاه مربوطه جک با مکانیک ماهر راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط با راهنمای تعمیرگاه و مکانیکی جک برای تنظیم موتور جک در زیر به آنها اشاره شده است:

 1. تعمیرگاه و مکانیکی خودرو جک
 2. تعمیرگاه و مکانیکی موتور خودرو جک
 3. تعویض تسمه تایم خودرو جک
 4. تنظمیم موتور خودرو جک
 5. تعویض پمپ روغن موتور خودرو جک
 6. تعویض دسته موتور جک
 7. تعمیر و تعویض سرسیلندر موتور جک
 8. تعویض و تعمیر بلوک سیلندر موتور جک
 9. تعویض کاتالیزور خودرو جک

مطالب مرتبط با راهنمای تعمیرگاه و مکانیکی جک برای تعمیر گیربکس جک در زیر به آنها اشاره شده است:

 1. تعمیر گیربکس اتومات جک مدل CVT
 2. تعمیر و تعویض گیربکس اتومات دوکلاچه جک
 3. تعمیر گیربکس جک دنده دستی
 4. تعمیرگاه و تعمیر گیربکس جک

قطعات مربوط به بلبرینگ شفت ورودی گیربکس جک S5 دنده ای

seporde
tejarat
post

1
سبد خرید
مجموع: 1000 تومان
جمع کل: 1000 تومان