• گارد-سپر-جلو-X33S-مدل-AT-طرح-ایرانی
 • لوازم-اسپرت-X33S-AT_8508

گارد سپر جلو X33S مدل AT طرح ایرانی


 • لوازم اسپرت X33S
 • لوازم جانبی - اسپرت خودرو
 • لوازم-یدکی-ام-وی-ام-X33
 • 0 توماندر لوازم یدکی اسپرت جک، قطعه گارد جلو X33S مدل AT طرح ایرانی با برند مدیران خودرو مربوط به خودرو MVM X33Sمی باشد.گارد جلو X33S مدل طرح بدون استیل  از رنگ پریدگی و لک افتادن روی سپر خودرو جلوگیری می‌کنند. همواره سپر خودرو مورد حجوم ضربات است چه در حال پارک خودرو چه در حال حرکت در جاده ها، گارد آپشنی است که سپرهای خودرو را در مقابل این ضربات محافظت می کند.وزن گارد مربوطه 3 کیلو گرم و ابعاد آن 15*50*160 سانتی متر می باشد در زیر برخی از مهمترین ویژگی این مدل از گارد اسپرت آورده شده است :

 1. لوازم همراه گارد: از مهمترین لوازم همراه برای نصب گارد جلو X33S میتوان به موارد نظیر دیاق های فابریک ، پیچ و مهره به همراه واشر آن اشاره کرد.
 2. نوع گارد جلو X33S مدل AT: گارد مربوطه از جنس پلاستیک فشرده فایبرگلاس ساخته شده است .
 3. میزان تاب آوردن گارد جلو X33S مدل AT :  بدلیل ساخت از مواد با کیفیت بالای مقاومت بالا در برابر تغییر رنگ  و فرسودگی را دارد.
 4. شکل بسته بندی گارد جلو X33S مدل AT : در زمان ارسال کالای گارد به صورت فوم پیچ شده با فوم های ضربگیر قرار گرفته است تا در هنگام حمل آسیب کمتری به کالای مورد نظر برسد.
 5. کارایی گارد جلو X33S مدل AT : در عین ایجاد کردن زیبایی قادر است که در برابر تصادفات شدید در جلوی خودرو از سپر و دیگر متعلقات آن محافظت کند.
 6. محصول کشور : کالای گارد جلو X33S مدل AT محصول کشور ایران می باشد.

گارد جلو X33S یکی از مهمترین اجزای محافظتی در اسپرت X33S می باشد که قادر است از جلوی خودرو X33S را در برابر ضربات و تصادفات محافظت کند در زیر به برخی از مهمترین وظایف آن اشاره شده است :

 1. بالا بردن محافظت از قسمت جلویی خودرو X33S : برخی از خطرات و آسیب های جدی در قسمت جلویی X33S وجود دارد که به مواردی نظیر تصادفات کوچک ، ضربه و ضربه های کوچک ، خراش های ایجاد شده در تماس با قسمت جلوی خودرو اشاره کرد برای محافظت در برابر این نوع از خطرات مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. حفاظت از سیستم خنک کننده X33S : در خودرو X33S می توان گفت که سیستم خنک کننده موتور در قسمت جلویی خودرو واقع شده است با نصب گارد جلو بر روی سپر X33S می توان از ورود سنگ ها و آلودگی ها در هنگام رانندگی جلوگیری کرد تا آسیب جدی به قسمت سیستم خنک کننده موتور وارد نکند.
 3. جلوگیری از ورود حشرات به رادیاتور X33S :در قسمت جلوی خودرو جک می توان به مواردی نظیر سیستم تهویه ، فیلتر های هوا و سیستم جلوبندی خودرو X33S اشاره کرد که در حین رانندگی این گارد نصب شده است که از ورود حشرات و آشغال های سطح جاده بر روی موارد اشاره شده جلوگیری می کند.
 4. ایجاد ظاهری زیبا در X33S :  نصب گارد بر روی سپر جلو X33S می تواند زیبایی را در قسمت جلویی ایجاد کند 

مهم است بدانید که تاثیر و وظیفه گارد جلو X33S ممکن است بسته به نوع و طراحی آن متفاوت باشد. همچنین، در برخی مناطق ، استفاده از گارد جلو  ممکن است تحت محدودیت های قانونی قرار داشته باشد، لذا در صورت نیاز به نصب گارد جلو خودرو X33S به قوانین مربوطه اطلاع پیدا کنید.

 1. رکاب اسپرتی X33S مدل باریک ایرانی
 2. گارد سپر جلو ام وی ام x33s
 3. گارد سپر جلو X33S مدل فلاپ بدون استیل ایرانی
 4. گارد سپر جلو X33S مدل AT طرح اصلی
 5. گارد سپر جلو X33S مدل AT طرح ایرانی
 6. گارد سپر جلو X33S مدل AT طرح اسپرت
 7. گارد سپر عقب X33S مدل ایرانی طرح اصلی
 8. گارد سپر عقب X33S مدل واردات اصلی
 9. رکاب اسپرتی X33S مدل باریک خارجی

قطعات مربوط به گارد سپر جلو X33S مدل AT طرح ایرانی

seporde
tejarat
post

1
سبد خرید
مجموع: 1000 تومان
جمع کل: 1000 تومان