*** ساعت کاری روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر***

1
نشانه خرابی درب رادیاتور لیفان x60

نشانه خرابی درب رادیاتور لیفان x60

 

اولین نشانه خرابی درب رادیاتور: نشت مایع خنک کننده یا آب رادیاتور لیفان

اولین نشانه خرابی درب رادیاتور لیفان ایکس 60، نشت آب است. اگر شاهد ردی از مایع خنک کننده و یا آب در نزدیکی رادیاتور خودور بودید، بهتر است وجود نشتی در رادیاتور و یا درب رادیاتور فرسوده و خراب شده را بررسی نمایید؛ و سپس برای تعویض درب رادیاتور جدید اقدام کنید.


 

دومین نشانه خرابی درب رادیاتور: مخزن آب رادياتور لیفان سرریز شده

سیستم رادیاتور به این صورت است که با انبساط هوای خنک، وارد مخزن می‌شود. درپوش رادیاتور با فشار آزاد شده، مایع خنک کننده را به سمت مخزن سرریز می‌فرستد. حال یکی از علائم خرابی درب رادیاتور، این است که مایع خنک کننده سیستم خودرو، خیلی سریع آزاد شده که این سبب جوش آوردن رادیاتور و سرریز شدن مخزن آب رادياتور لیفان ایکس 60می‌شود. در این زمان از سر رادیاتور و ماشین خود فاصله بگیرید.


 

سومین نشانه خرابی درب رادیاتور: افتادگی و خراب شد شیلنگ رادیاتورلیفان

زمانی که درب رادیاتور عیب داشته باشد، شیلنگ رادیاتور لیفان x60کمک کم از بین می‌رود و دچار افتادگی می‌شود. در واقع خراب شدن درب رادیاتور باعث می‌شود که خلاء توسط درپوش رادیاتور به درستی آزاد نمی‌شود و این سبب فروپاشی و از بین رفتن شیلنگ رادیاتور لیفان ایکس 60خواهد شد. پس به محض رویت این مشکل، درب رادیاتور را بررسی کرده و در صورت معیوب بودن، نسبت به تعویض درب رادیاتور سریعا اقدام نمایید.


 

چهارمین نشانه خرابی درب رادیاتور: وجود هوا داخل سیستم خنک کننده

دقت داشته باشید؛ زمانی که درپوش رادیاتور خودرو به درستی بسته نشود، هوا به درون خود سیستم خنک کننده وارد می‌شود. که این امر سبب می‌شود که موتور خودرو بیش از حد گرم شود؛ و جوش بیاورد. چرا که رادیاتور نمی‌تواند درجه حرارت مناسب را حفظ نماید. پس در صورت رویت این نشانه خرابی درب رادیاتور از خودرو کمی فاصله بگیرید تا بخار موتور به شما نرسد و سپس برای بستن درب رادیاتور خودرو اقدام کنید.


 

پنجمین نشانه خرابی درب رادیاتور: گرم شدن بیش از حد موتور لیفان

یکی دیگر از علائم خرابی درب رادیاتور، رایج ترین نشانه خرابی درب رادیاتور، گرم شدن بیش از اندازه موتور لیفان است، چرا که نشان‌دهنده آن است که به طور کلی سیستم خنک کننده موتور لیفان به خوبی کار نمی‌کند. در این حالت ممکن است صدای فیس درب رادیاتور به گوش شما نیز برسد، حال به محض اینکه متوجه این نشانه شدید؛ توصیه می‌کنیم اتومبیل را خاموش کرده و تا خنک شدن موتور لیفان و رادیاتور صبر نموده و بعد اقدام به بررسی تست درب رادیاتور و رادیاتور نمایید.


 

ششمین نشانه خرابی درب رادیاتور: واشرزدگی رادیاتور

درب رادیاتور و همچنین دهانه آن یکی از بهترین راه‌های فهمیدن مشکل واشر سرسیلندر لیفان است. در زمانی که واشر سرسیلندر لیفان دچار سوختگی می‌شود، چرب شدن درب رادیاتور و برفکی شدن آن و همچنین قهوه‌ای شدن آب درون رادیاتور نشان از خرابی واشر سرسیلندر لیفان X60 است. حضور دود و گاز‌های متراکم سیلندر به درون آب باعث قهوه‌ای شدن رنگ آب و همچنین شیری شدن درب رادیاتور نیز ناشی از حضور روغن درون آب است. پس برای رفع مشکل و عدم وجود هیچ مشکلی در درب رادیاتور اقدام کنید.

 

قیمت مجموعه فن رادياتور لیفان x60 اصلی

 

چگونه از خرابی رادیاتور لیفان x60 جلوگیری کنیم؟

 

عوامل خرابی رادیاتور آب لیفان x60

 

قیمت رادیاتور آب لیفان x60 با درب اصلی

 

علائم خرابی رادیاتور آب لیفان x60

 

فرآیند خنک کردن موتور لیفان x60

 

قیمت شلنگ ورودی رادياتور آب لیفان x60 اصلی

 

وظیفه اصلی رادیاتور آب لیفان x60 چیست؟

 

افزایش دمای بیش از حد درجه آب لیفان x60

 

قیمت مخزن آب رادياتور لیفان x60 اصلی S1311100

 

جلوگیری از بالارفتن دمای آب موتور لیفان x60

 

علائم خرابی موتور فن لیفان x60

 

لوازم یدکی لیفان x60