0912 89 39 851

0935 913 32 81

021 36 41 60 35

واتس آپ

هدف اصلی ما رضایت کامل مصرف کننده می باشد که بر همین اساس خریداران می توانند کالای خریداری شده را طبق شرایط زیر تا 5 روز به مسترد نمایند .

 کالای ارسال شده مغایر سفارش اعمال شده از سوی خریدار باشد :

لطفا قبل از باز نمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشید که اطلاعات مندرج در لیبل و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده شده مطابقت داشته باشد . در صورت مغایرت در نوع کالا ، رنگ کالا و گارانتی درج شده می بایست از باز نمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی ما اطلاع دهید

کالا از نظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد.

خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مامور تحویل کالا را چک نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی ، و یا خراشیدگی ان را با تایید مامور تحویل بلافاصله به تیم پشتیبانی ما اطلاع دهد و  طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با تیم ما جهت استرداد کالا هماهنگ نماید .

شرایط جایگزین و یا استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا

پس از استرداد کالا درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد:

1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شدیا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

 2- کالای برقی به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد.

3- در صورتی که خریدار از خرید خود منصرف شده باشد 60 درصد مبلغ قرار داد کالا کسر خواهد شد.
ما مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.

پرداخت هزینه برگشت کالا :

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از سوی ما بوده است هزینه حمل کالای برگشتی به خریدار بازپرداخت خواهد شد.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه کالا را به ما برگشت دهید .

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط واحد فنی ما ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، بر عهده خریدار می باشد

حمل رایگان

بالای +7 میلیون تومان

ارسال کالا

به تمام نقاط کشور

بازگشت کالا

بدون باز شد بسته

نحوه ارسال کالا

ثبت تا قبل از ساعت 14 در همان روز