0912 89 39 851

0935 913 32 81

021 36 41 60 35

واتس آپ

 

 زمان ارسال کالا به مشتری :

نکته مهم : تنها ارسال کالا بعد از سفارش تا قبل از ساعت 14 در همان روز ارسال می شود و در غیر این صورت کالا روز بعد ارسال خواهد شد

ما تمام سعی خود را همواره در ارسال سریع سفارشات به مصرف کنندگان دارا می باشد . ولی همواره زمان ارسال بسته به مشتری با موجودیت کالا برای تهران از همان روز تا ۲۴ ساعت و شهرستان از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد .

هزینه ارسال :

خریداران عزیز با توجه به نوع درخواست ارسال و تهران و یا شهرستان بودن سفارش در زمان خرید می توانند هزینه ارسال و نوع پرداخت ان را انتخاب نمایند .

امکان تغییر ادرس سفارش :

در صورتی که کالا هنوز از طرف ما ارسال نشده باشد امکان تغییر ادرس برای خریداران مهیا می باشد که در ان شرایط می بایست با تیم پشتیبانی تماس ما تماس حاصل نمایند و ادرس جدید را اعلام نمایند.

درخواست ارسال سریع و یا دریافت حضوری :

مشتریانی که درخواست دریافت حضوری و یا ارسال سریع را داشته باشند می توانند پس از ثبت سفارش کالای خود به صورت حضوری پس از هماهنگی با واحد فروش و پشتیبانی ما به دفتر ما مراجعه و کالای خود را دریافت نمایند و یا با واحد ارسال ما تماس حاصل نمایند و درخواست ارسال به صورت ارسال به غیر ( یعنی درخواست ارسال خارج از نوبت ارسال ما که شامل هزینه ارسال بیشتر خواهد بود ) را نمایند .

حمل رایگان

بالای +7 میلیون تومان

ارسال کالا

به تمام نقاط کشور

بازگشت کالا

بدون باز شد بسته

نحوه ارسال کالا

ثبت تا قبل از ساعت 14 در همان روز